Головна » 2018 » Березень » 4 » Вчителі англійської – агенти змін
21:44
Вчителі англійської – агенти змін

28 лютого   2018 року на базі Костопільської загальноосвітньої шкрли І-ІІІ ступенів №4 проходив районний семінар –практикум вчителів англійської мови. Педагоги школи Фесюк Т. І. та Дрюченко О. Б.ознайомили  із методамита прийомами роботи, які орієнтують вчителів на реалізацію завдань Нової української школи.

Тетяна Іванівна презентувала фрагмент уроку англійської мови у 6 класі з теми «Покупки». Використала метод реалій, прийоми «групова робота», «кільця цибулини», «гаряча капустина».

Оксана Борисівна провела тренінг з теми «Навички мислення – вимога сучасного життя та стандарт Нової української школи». Вчителі мали змогу ознайомитись з історією виникнення таксономії Блума, дослідити її етапи та попрактикуватись у плануванні уроку спрямованого на розвиток в учнів навичок високого рівня. Це був третій з циклу тренінгів  проведених вчителем нашої школи Оксаною Борисівною.

Інші два були запропоновані напередодні вчителям англійської мови шкіл міста.

Такі тренінги проходять у рамках спільної програми Британської Ради в Україні та МОН України «Вчителі англійської – агенти змін», учасником якої є вчитель вищої категорії, «старший-вчитель» Дрюченко О. Б. та має сертифікат тренера.

Переглядів: 74 | Додав: tanyalevchik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar