Головна » 2018 » Лютий » 17 » Навчальний кабінет - творча лабораторія учителя та учнів
20:38
Навчальний кабінет - творча лабораторія учителя та учнів

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4  задекларувала себе як заклад, що має потужну профільну школу. У закладі функціонує три профілі у старшій школі: математичний, біолого-хімічний та історичний. Вчителі-предметники, завідувачі кабінетами докладають максимум зусиль для покращення матеріально-технічної бази навчальних кабінетів.

Кабінет історії №21 створений на базі основного корпусу школи у січні 2018 року за ініціативи директора школи Світлана Гнатівни Кириши, у співпраці вчителя історії Веденєєвої Тетяни Михайлівни, вчителя хімії Веденєєва Руслана Володимировича, вчителя історії Стасюк Наталії Василівни, вчителя інформатики Стасюка Дмитра Васильовича, а також за сприяння ТОВ "Свіспан Лімітед" та особисто PR менеджера Наталії Андрійчук, ТОВ "Костопільський фанерний завод" та особисто директора Романа Трофимчука.

Щиро дякуємо усім, хто відгукнувся на наше прохання та доклав зусиль аби учні історичного профілю мали змогу навчатися у сучасному навчальному кабінеті.

Кабінет біології став справжньою науковою лабораторією завдяки тому, що учитель біології Світлана Редкодубська, котра у квітні 2017 року представляла Рівненську область на Всеукраїнському конкурсі "Учитель року", отримала подарунковий сертифікат на придбання  навчально-методичного обладнання для сучасного кабінету біології  на суму 195 тисяч гривень. 

Кабінет математики під час зимових канікул цього року набув по-справжньому сучасного вигляду. Ініціатором змін стала завідувач кабінетом Олена Саврук, котра віднайшла необхідні кошти та фахівців для проведення косметичного ремонту,  облаштування наочності та презентаційних матеріалів. 

Переглядів: 94 | Додав: utchitel4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar