Головна » 2018 » Травень » 11 » Гра "ПАТРІОТ"
14:48
Гра "ПАТРІОТ"

10 травня 2018 року, у час, коли український народ та світова спільнота відзначають День пам’яті та примирення, День перемоги, відбулися традиційні військові навчально-тренувальні іграх «Патріот».

Ми – українці, нація Тараса! Ми – сагайдачні і кармалюки! Коли прийшли ми, не полічиш часу, Ми вічні і безсмертні, як віки.

Юнаки і юнки – майбутні захисники України, наша надія і наснага. Проте для того, щоб стати справжнім захисником, потрібно уже зараз готуватися. Ігри «Патріот», які вже третій рік поспіль організовує відділ освіти Костопільської районної державної адміністрації та військова частина А-2390, гостинно зустріла Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4, натхненно взяли участь учні 9 класу Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка», Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів, Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів № 6, Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 8.

У відкритті ігор «Патріот» взяли участь перший заступник голови Костопільської районної державної адміністрації Олександр Коваль, начальник відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації Наталія Беляновська, завідувач районного методичного кабінету Оксана Регеза, заступник командира з виховної роботи військової частини А-2390 Роман Федчук, військовослужбовці, працівники Костопільського районного методичного кабінету, керівники та педагоги навчальних закладів, батьки учнів.

У своєму виступі Олександр Коваль відзначив необхідність проведення таких заходів, які сприяють формуванню в учнів патріотичних почуттів, відповідальності за долю своєї держави, вмінню працювати в команді та цінувати щире спілкування з ровесниками. Начальник відділу освіти Наталія Беляновська висловила слова щирої подяки усім присутнім учням, педагогам, батькам за активну участь у патріотичних акціях, закцентувала увагу на тому, щоби практичні навички поводження зі зброєю ніколи не знадобилися дітям у житті, побажала усім мирного неба та злагоди у суспільстві.

На першому етапі ігор, презентації команд, школярі продемонстрували щирі почуття любові до України. Синьо-жовті атрибути, елементи української символіки, вишиванки, виконання Гімну України, патріотичні вірші та пісні, речівки створили піднесений настрій; зворушили присутніх музичними композиціями. Рій «Соколи» Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 продемонстрував «Впоряд», який представлятимуть на обласному конкурсі «Джура». Далі настав час випробувань «Хто ви, чийого роду, явіть чесному народу?» Такі види ігор проводилися за зупинками, на яких військовослужбовці допомагали дітям вправлятись у розбиранні та складанні автомата АК-74, наданні домедичної допомоги в умовах бойових дій, одяганні протигазу та загальновійськового захисного комплекту, а також вчили прийомам рукопашного бою. Учні відчули себе справжніми солдатами, воїнами, рятівниками, готовими до будь-яких екстремальних ситуацій.

Художнім обрамленням свята слугували виступи шкільного хореографічного колективу Start Dance (керівник Тетяна Басюк). Завершальним акордом заходу став смачний козацький куліш, який учасникам ігор запропонували кашовари військової частини А-2390.

Ми віримо в сили розуму нашого народу, який повинен сам вирішувати свої національні проблеми, а не чекати допомоги зі сторони! Доля України – в наших руках. Виховання національної свідомості нерозривно пов’язане з розквітом добробуту народу. І ми впевнені, що школярі з гідністю нестимуть звання майбутніх захисників України, справжніх патріотів.

Переглядів: 68 | Додав: utchitel4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar