Головна » 2018 » Березень » 21 » Флешмоб "LOTS OF SOCKS"
21:48
Флешмоб "LOTS OF SOCKS"

Міжнародний день людини з синдромом Дауна отримав свій офіційний статус завдяки ініціативі Міжнародної (IDSA) та Європейської (EDSA) асоціацій Даун Синдром на VI міжнародному симпозіумі з питань синдрому Дауна.
Вперше він відзначався у 2006-му році, а в грудні 2011-го року Генеральна Асамблея ООН запропонувала відзначати цей день усім державам і міжнародним організаціям, аби підвищити рівень поінформованості суспільства про синдром Дауна і звернути увагу на необхідність поліпшення якості життя та інтеграції у суспільстві людей з СД. 
День і місяць для цієї події були обрані зовсім не випадково — вони символічно позначають природу синдрому Дауна: мова йде про 3 (замість 2-х, як зазвичай у людини) копії 21-ї хромосоми.
Аби привернути увагу до інакшості людей з синдромом Дауна по всьому світу в цей день проходить флешмоб "LOTS OF SOCKS".

Хореографічний колектив ЗОШ№4 "Start Dance" (керівинк ТЕТЯНА БАСЮК) теж приєднався до флешмобу щодо підтримки "Сонячних людей". Зробили це дуже просто: одягли різнокольорові яскраві шкарпетки. Таким чином діти демонструють свою солідарність з людьми з непарною хромосомою, й водночас звертають на себе увагу оточуючих, розуміючи на власному прикладі, як це — бути не таким, як більшість.

Переглядів: 27 | Додав: utchitel4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar