Головна » 2018 » Березень » 3 » БЛОГ ЯК ІНСТРУМЕНТ ВЗАЄМОДІЇ ВЧИТЕЛЯ ТА УЧНІВ
14:10
БЛОГ ЯК ІНСТРУМЕНТ ВЗАЄМОДІЇ ВЧИТЕЛЯ ТА УЧНІВ

БЛОГ ЯК ІНСТРУМЕНТ ВЗАЄМОДІЇ ВЧИТЕЛЯ ТА УЧНІВ

Вчитель, який хоче, щоб його не тільки слухали, але й чули ( тобто розуміли), повинен вести навчання через знайоме його учням середовище, в даному випадку - віртуальне. Блог цю проблему успішно вирішує. Сьогодні освітній блог є робочим інструментом вчителя, що надає унікальну можливість для спілкування та взаємодії всіх учасників освітнього процесу: вчителів, учнів та їх батьків.

Для вчителя блог – це можливість використовувати засоби мультимедіа в освітньому процесі, створювати матеріали для самостійної роботи учнів, працювати з електронними зошитами, ділитися важливою інформацією з батьками та учнями, проводити оn-line тестування з подальшою швидкою обробкою результатів, організовувати колективну роботу вихованців, узагальнювати і систематизувати власний досвід, брати участь в інтернет-проектах та ін.

Для учнів блог – це зразки виконання творчих завдань, участь у конкурсах, проектах, олімпіадах, додавання заміток, фотографій, творчих робіт, засіб зворотного зв'язку та спілкування з однокласниками з метою обговорення спільних справ, самоосвіта та ін.

 Підвищення методичної майстерності педагогів відбуваються завдяки внутрішкільній системі методичної роботи. В період, коли учні перебувають вдома, вчителі працюють над створенням блогів для дистанційного навчання учнів. Майстер-клас проводив вчитель інформатики Стасюк Д. В.. Вчителі мали змогу розширити і вдосконалити свої вміння працювати з ІКТ.

Переглядів: 85 | Додав: tanyalevchik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar