Олімпіади-2018

Обласний етап

математика ІІІ місце - СЛОБОДЕНЮК МАРТА, 10 клас . вчитель Саврук Олена Василівна

астрономія ІІІ місце - СЛОБОДЕНЮК МАРТА , 10 клас. Вчитель Веденєєв Руслан Володимирович.

біологія - ІІІ місце -  ГІЛЕВИЧ АНАСТАСІЯ, 10 клас. Вчитель Редкодубська Світлана Мирославівна.

Районний етап 

1. Слободенюк Марта Сергіївна, 

українська мова та література, 10 клас, І місце, вчитель Рожчук Ірина Михайлівна

географія, 10 клас, І місце, вчитель Кузьмійчук Валерій Володимирович

математика, 10 клас, І місце, вчитель Саврук Олена Василівна

астрономія, 10 клас, І місце, вчитель Веденєєв Руслан Володимирович

2. Зубчик Ірина Олександрівна,

економіка, 11 клас, І місце, вчитель Кузьмійчук Валерій Володимирович

правознавство, 11 клас, ІІ місце, вчитель Федорова Лариса Олександрівна

математика, 11 клас, ІІІ місце, вчитель Левчик Тетяна Андріївна

3. Тарковський Андрій Тарасович,

математика, 7 клас, І місце, вчитель Кучик Аліна Олегівна

хімія, 7 клас, ІІ місце, вчитель Вєдєнєєв Руслан Володимирович

фізика, 7 клас, ІІІ місце, вчитель Вєдєнєєв Руслан Володимирович

4. Мельничук Богдан Петрович,

інформаційні технології, 11 клас, І місце, вчитель Стасюк Дмитро Васильович

математика, 11 клас, ІІІ місце, вчитель Левчик Тетяна Андріївна

5. Фесюк Ірина Миколаївна, географія, 11 клас, І місце, вчитель Процик Алла Миколаївна

6. Вознюк Іван Васильович, хімія, 11 клас, І місце, вчитель Вєдєнєєв Руслан Володимирович

7. Назарець Анастасія Сергіївна, біологія, 9 клас, І місце , вчитель Редкодубська Світлана Мирославівна

8. Гілевич Анастасія Миколаївна, біологія, 10 клас, І місце, вчитель Редкодубська Світлана Мирославівна

9. Козійчук Катерина, екологія, 9 клас, І місце, вчитель Редкодубська Світлана Мирославівна

10. Гаврилюк Оксана Олександрівна,

біологія, 8 клас, ІІ місце, вчитель Довбак Руслана Олександрівна

українська мова та література, 8 клас, ІІІ місце, вчитель Стельмащук Марія Анатоліївна

історія, 8 клас, ІІІ місце, вчитель Стасюк Наталія Василівна

11. Ващук Катерина Василівна,

хімія, 8 клас, ІІ місце, вчитель Вєдєнєєв Руслан Володимирович

географія, 8 клас, ІІІ місце, вчитель Процик Алла Миколаївна

12. Кичан Юлія Євгенівна,

математика, 8 клас, ІІ місце, вчитель Левчик Тетяна Андріївна

географія, 8 клас, ІІІ місце, вчитель Процик Алла Миколаївна

13. Віннічук Олександра Гурамівна,

географія, 9 клас, ІІ місце, вчитель Процик Алла Миколаївна

англійська мова, 9 клас, ІІІ місце, вчитель Дрюченко Оксана Борисівна

14. Безнюк Діана Михайлівна,

біологія, 11 клас, ІІ місце, вчитель Редкодубська Світлана Мирославівна

астрономія, 11 клас, ІІІ місце, вчитель Веденєєв Руслан Володимирович

15. Данильчук Марія Олександрівна,

трудове навчання, 9 клас, ІІ місце, вчитель Ярмак Ганна Степанівна

16. Чепела Юрій Тарасович,

правознавство, 9 клас, ІІ місце, вчитель Федорова Лариса Олександрівна

17. Сичик Владислав Васильович,

історія, 11 клас, ІІ місце, вчитель Веденєєва Тетяна Михайлівна

18. Снітюк Михайло,

хімія, 10 клас, ІІ місце, вчитель Вєдєнєєв Руслан Володимирович

19. Августинович Владислав Юрійович,

трудове навчання, 9 клас, ІІІ місце, вчитель Киріша Олександр Васильович

20. Божко Дмитро Сергійович,

трудове навчання, 10 клас, ІІІ місце, вчитель Киріша Олександр Васильович

21. Кухарчук Дар’я Андріївна,

англійська мова, 10 клас, ІІІ місце, вичтель Дрюченко Оксана Борисівна

22. Гадземан Максим,

хімія, 9 клас, ІІІ місце, вчитель Вєдєнєєв Руслан Володимирович

23. Сидорчук Юлія,

екологія, 10 клас, ІІІ місце, вчитель Редкодубська Світлана Мирославівна