Привітання переможців ІІ етапу Рівненської МАН

Слободенюк Марта Сергіївна І місце, секція «Селекція та генетика»

Назарець Анастасія Сергіївна ІІІ місце, секція «Селекція та генетика»,

ІІІ місце, секція «Психологія»

Гілевич Анастасія Миколаївна ІІ місце, секція «Загальна біологія»,

І місце, секція «Лісознавство»

Козійчук Катерина Григорівна ІІІ місце,секція «Екологія»

Кучик Анатолій Миколайович ІІІ місце, секція «Математичне моделювання»

Список учасників Рівненської МАН учнівської молоді

у Костопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 у 2018-2019 навчальному році

 

Прізвище, ім’я та по батькові

Базова

дисципліна

Клас

 

Назва навчального закладу

Тема роботи

Науковий керівник

Наукове відділення «Еколоії та аграрних наук». Секція «Селекція та генетика»

 

1

 

Слободенюк Марта

Сергіївна, слухач,гуртківець

 

Математика

 

11

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Вплив застосування біостимулятору “Бійодис” на рослинах деяких сортів огірка в умовах Полісся Рівненщини.

Редкодубська Світлана Мирославівна

2

Назарець Анастасія Сергіївна, дійсний член, гуртківець

Біологія

10-А

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Аналіз мотивів нанесення тату учнями старших класів.

Редкодубська Світлана Мирославівна

Наукове відділення «Хімії та біології». Секція «Психологія»

1

 

Назарець Анастасія Сергіївна, слухач , гуртківець

 

Біологія

10-А

 

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Вивчення плантації модрини європейської в Базальтівському лісництві ДП «Костопільський лісгосп».

Редкодубська Світлана Мирославівна

 

Наукове відділення «Еколоії та аграрних наук». Секція «Лісознавство»

1

Гілевич Анастасія Миколаївна, дійсний член, гуртківець

Біологія

11

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Вплив поживного середовища на ріст сіянців дуба.

 

Редкодубська Світлана Мирославівна

Наукове відділення «Еколоії та аграрних наук». Секція «Екологія»

1

Козійчук Катерина Григорівна, кандидат, гуртківець

Біологія

 

 

 

10-А

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Біоіндикація якості повітря за показниками розвитку рослин (на прикладі міста Костопіль)

 

Редкодубська Світлана Мирославівна

 

 

Наукове відділення «Хімії та біології». Секція «Медицина»

1

Колошва Андрій Олексійович, слухач, гуртківець

Біологія

10-А

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Здоров'язберігаючі технології та фактори ризику розвитку хвороб серцево-судинної системи у школярів.

Прокопчук Галина Петрівна

Наукове відділення «Українська література, фольклористика».Секція «Українська література»

1

Ігнатенко Єлизавета

Олександрівна, слухач, гуртківець

 

Українська література

8-А

 

 

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Дитячий світ у творчості Григора Тютюнника.

Корейко Людмила Борисівна

Наукове відділення «Історія, етнологія». Секція «Етнологія»

1

Гаврилюк Оксана Олександрівна, слухач, гуртківець

Історія

9-А

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Українські традиційні намиста.

Стасюк Наталія Василівна

Наукове відділення «Економіка». Секція «Економічна теорія та історія економічної думки»

1

Мельникова Анастасія Юріївна, слухач, гуртківець

Математика

10-Б

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Державний борг: передумови формування, механізм управління та соціально-економічні наслідки в Україні

Літвін Володимир Іванович

Наукове відділення «Математика». Секція «Математичне моделювання»

1

Кучик Анатолій Миколайович, слухач, гуртківець

Математика

10-Б

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Обчислення площі і об’єму многогранників наближених до тора.

 

Літвін Володимир Іванович